Компресор кондиціонера VW TRANSPORTER T5 АВТОБУС (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 BITDI 2003.04 - 2015.08 (ACP 892 000S)
- В наявності
- Код: MH ACP 892 000S
14 695 ₴
13 225,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера VW TRANSPORTER T5 АВТОБУС (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 BITDI 2003.04 - 2015.08 (ACP 892 000S)

MH ACP 892 000S

ACP 892 000S
(MAHLE)
| Характеристика | Свойство |
| O шківів | 100 мм |
| Вага нетто | 5000 г |
| Висота паковання | 21,50 см |
| для виробника | Denso |
| Довжина паковання | 27,5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ід. № компресора | 6SEU14C |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість ребер | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Технологія з’єднання | PAD |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина паковання | 18,50 см |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 7E0820803A |
| AUDI | 7E0820803E |
| AUDI | 7E0820803G |
| AUDI | 7E0820803P |
| CUPRA | 7E0820803A |
| CUPRA | 7E0820803E |
| CUPRA | 7E0820803G |
| VW | 7E0 820 803 E |
| VW | 7E0820803A |
| VW | 7E0820803G |
| VW | 7E0820803P |

| Марка / Модель |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI 4motion |
| VW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion |
| VW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 BiTDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 BiTDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 BiTDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 BiTDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI 4motion |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | ACP 892 000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MH ACP 892 000S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 225,50 ₴








