



Компресор кондиціонера RENAULT LAGUNA III (07-) 2.0 DCI (+) (89392)
- В наявності
- Код: NI 89392
16 759 ₴
15 083,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера RENAULT LAGUNA III (07-) 2.0 DCI (+) (89392)

NI 89392

89392
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 16 мм |
| O впускного отвору | 21 мм |
| O шківів | 115 мм |
| Виконання штекера | Гніздо |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 180 мл |
| Ід. № компресора | DCS-17C |
| Кількість канавок | 7 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 180 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 7711497036 |
| NISSAN | 8200561276 |
| NISSAN | 8200890987 |
| NISSAN | 926001DE0A |
| NISSAN | 926001DE0B |
| RENAULT | 7711497036 |
| RENAULT | 8200561276 |
| RENAULT | 8200890987 |
| RENAULT | 926001DE0A |
| RENAULT | 926001DE0B |

| Марка / Модель |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 |
| RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT07, BT0J, BT14, BT1A, BT1S) |
| RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT01, BT08, BT09, BT0E, BT0K, BT12, BT1C, BT1D,... |
| RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT0M, BT0N, BT0S, BT19, BT1F) |
| RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi GT (BT11, BT1E, BT1N) |
| RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.0 dCi (BT03, BT13) |
| RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT07, KT0J, KT14, KT1A, KT1S) |
| RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT01, KT08, KT09, KT0K, KT12, KT1D, KT1W) |
| RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT0M, KT0N, KT0S, KT19, KT1F) |
| RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N) |
| RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.0 dCi (KT03, KT13) |
| RENAULT LAGUNA Купе (DT0/1) 2.0 dCi (DT01, DT08, DT09, DT0K, DT12, DT1C, DT1D, DT1M,... |
| RENAULT LAGUNA Купе (DT0/1) 2.0 dCi (DT0M, DT0N, DT0S, DT19, DT1F) |
| RENAULT LAGUNA Купе (DT0/1) 2.0 dCi GT (DT11, DT1E, DT1N) |
| RENAULT LAGUNA Купе (DT0/1) 3.0 dCi (DT03) |
| RENAULT LAGUNA Купе (DT0/1) 3.0 dCi |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89392 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89392 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 083,10 ₴



