Компресор кондиціонера FORD TRANSIT/TOURNEO CONNECT (CHC) (13-) 1.6 ECOBOOST|FORD KUGA (CBS) (13-) 1.6 ECOBOOST|FORD KUGA (CBS)
- В наявності
- Код: NI 890418
16 871 ₴
15 183,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера FORD TRANSIT/TOURNEO CONNECT (CHC) (13-) 1.6 ECOBOOST|FORD KUGA (CBS) (13-) 1.6 ECOBOOST|FORD KUGA (CBS) (13-) 1.5 ECOBOOST (890418)

NI 890418

890418
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 10,2 мм |
| O впускного отвору | 18,3 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з діодом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 150 мл |
| Ід. № компресора | VS16 |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 YF |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1768027 |
| FORD | 1779457 |
| FORD | 1828394 |
| FORD | 1840807 |
| FORD | 1945413 |
| FORD | 2005337 |
| FORD | 2015362 |
| FORD | 2017618 |
| FORD | 5167887 |
| FORD | CV6119D629CA |
| FORD | CV6119D629CB |
| FORD | CV6119D629CC |
| FORD | CV6119D629CD |
| FORD | CV6119D629CE |
| FORD | CV6119D629CF |
| FORD | CV6119D629CG |
| FORD | GV6119D629CB |
| FORD | GV6119D629CC |

| Марка / Модель |
| FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost |
| FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost |
| FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 |
| FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 |
| FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost |
| FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 |
| FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 |
| FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 |
| FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 |
| FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен 1.6 EcoBoost |
| FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 |
| FORD TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен 1.6 EcoBoost |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 890418 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Kuga, Transit Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 890418 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 183,90 ₴









