Компресор кондиціонера BMW X5 E70 (07-) X5 30D (+) (1 986 AD1 447)
- В наявності
- Код: BO 1986AD1447
16 704 ₴
15 033,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера BMW X5 E70 (07-) X5 30D (+) (1 986 AD1 447)

BO 1986AD1447

1 986 AD1 447
(BOSCH)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,3 мм |
| O впускного отвору | 28,4 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Заправна кількість оливи | 180 мл |
| Ід. № компресора | 7SEU17C |
| Кількість канавок | 7 |
| Компресорна олива | PS-R1 |
| Напруга | 12 В |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 64 52 6 987 890 |
| BMW | 64 52 9 196 889 |

| Марка / Модель |
| BMW 5 (F10) 525 d |
| BMW 5 (F10) 530 d |
| BMW 5 (F10) 535 d |
| BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d |
| BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d |
| BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d xDrive |
| BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 d |
| BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 d xDrive |
| BMW 5 Touring (F11) 525 d |
| BMW 5 Touring (F11) 530 d |
| BMW 5 Touring (F11) 535 d |
| BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d |
| BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 d |
| BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 d xDrive |
| BMW X5 (E70) xDrive 30 d |
| BMW X5 (E70) xDrive 40 d |
| BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d |
| BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d |
| BMW X6 (E71, E72) xDrive 40 d |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1 986 AD1 447 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5, X5, X6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | BO 1986AD1447 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 033,60 ₴



