



Компресор кондиціонера AUDI A6 C5 AVANT (4B5) 2.5 TDI QUATTRO 1997.11 - 2005.01 (ACP 121 000S)
- В наявності
- Код: MH ACP 121 000S
17 075 ₴
15 367,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера AUDI A6 C5 AVANT (4B5) 2.5 TDI QUATTRO 1997.11 - 2005.01 (ACP 121 000S)

MH ACP 121 000S

ACP 121 000S
(MAHLE)
| Характеристика | Свойство |
| O шківів | 110 мм |
| Вага нетто | 4754 г |
| Висота паковання | 21,00 см |
| для виробника | Denso |
| Довжина паковання | 18,5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ід. № компресора | 6SEU12C |
| Кількість канавок | 4 |
| Кількість ребер | 4 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Технологія з’єднання | Top/PAD |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина паковання | 27,50 см |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 4B0 260 805 J |
| AUDI | 8E0 260 805 C |
| AUDI | 8E0260805BN |
| AUDI (FAW) | 4B0 260 805 J |
| AUDI (FAW) | 8E0 260 805 C |
| CUPRA | 4B0260805J |
| CUPRA | 8E0260805C |
| VW | 4B0260805J |
| VW | 8E0260805C |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI |
| AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI |
| AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI quattro |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI quattro |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 2.5 TDI |
| AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE) 2.7 TDI |
| AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B7 (8EC) 2.5 TDI |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.5 TDI |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI quattro |
| AUDI ALLROAD C5 (4BH) 2.5 TDI quattro |
| AUDI ALLROAD C5 (4BH) 2.5 TDI quattro |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | ACP 121 000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MH ACP 121 000S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 367,50 ₴



