Комплект зчеплення AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI QUATTRO 2004.05 - 2006.05 (3000 951 848)
- В наявності
- Код: SH 3000 951 848
13 523 ₴
12 170,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект зчеплення AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI QUATTRO 2004.05 - 2006.05 (3000 951 848)

SH 3000 951 848

3000 951 848
(SACHS)
| Характеристика | Свойство |
| O | 240 мм |
| Кільк. зубц. | 23 |
| недоступно у комплекті | |
| Профіль маточини | 21,9x24,3-23N |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 059 141 031 P |
| AUDI | 078 141 032 A |
| AUDI | 078 141 032 AX |
| AUDI | 079 141 031 A |
| AUDI | 079 141 117 B |
| AUDI | 079 141 117 D |
| AUDI | 079 198 141 |
| AUDI | 079 198 141 A |
| AUDI | 079 198 141 BX |
| AUDI | 079 198 141 X |
| AUDI | 0A3 141 165 |
| AUDI | 0B4 198 165 A |
| PORSCHE | 0B4 198 165 A |
| SKODA | 078 141 032 A |
| SKODA | 078 141 032 AX |
| VW | 078 141 032 A |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B6 (8E2) S4 quattro |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) S4 quattro |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) S4 quattro |
| AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE) RS4 quattro |
| AUDI A4 B7 (8EC) S4 quattro |
| AUDI A4 B7 (8EC) RS4 quattro |
| AUDI A4 B7 (8EC) 2.7 TDI |
| AUDI A4 B7 (8EC) 2.7 TDI |
| AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) S4 quattro |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) RS4 quattro |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.7 TDi |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.7 TDI |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SACHS |
| Код запчастини | 3 000 951 848 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SH 3000 951 848 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 170,70 ₴



