Компресор кондиціонера RENAULT ESPACE 02- (32478)
- В наявності
- Код: NF 32478
16 036 ₴
14 432,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера RENAULT ESPACE 02- (32478)

NF 32478

32478
(NRF)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,5 мм |
| O впускного отвору | 21,4 мм |
| O шківів | 110 мм |
| для виробника | DELPHI-EQUIVALENT |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Заправна кількість оливи | 200 мл |
| Ід. № компресора | CVC |
| Кількість канавок | 7 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Якість | OE-EQUIVALENT |

| Виробник | Оригінальний номер |
| RENAULT | 7711368189 |
| RENAULT | 8200436108 |
| RENAULT | 8200678506 |
| RENAULT | 8200855261 |
| RENAULT | 8200885261 |

| Марка / Модель |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U, JK0G) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK07) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK0H) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 32478 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NF 32478 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 432,40 ₴








