Компресор кондиціонера AUDI A4 / S4 3.0 TDI 09.2015 - 08.2018 (1 986 AD1 453)
- В наявності
- Код: BO 1986AD1453
17 129 ₴
15 416,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера AUDI A4 / S4 3.0 TDI 09.2015 - 08.2018 (1 986 AD1 453)

BO 1986AD1453

1 986 AD1 453
(BOSCH)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,4 мм |
| O впускного отвору | 28,4 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Заправна кількість оливи | 110 мл |
| Ід. № компресора | 6SE13 |
| Кількість канавок | 6 |
| Компресорна олива | PS-R1 |
| Напруга | 12 В |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 4M0 820 803 L |
| VW | 4M0 820 803 J |
| VW | 4M0 820 803 L |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 3.0 TDI |
| AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 3.0 TDI |
| AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A5 (F53, F5P) 3.0 TDI |
| AUDI A5 (F53, F5P) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (F57, F5E) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q8 (4MN, 4MT) 45 TDI Mild Hybrid quattro |
| AUDI Q8 (4MN, 4MT) 45 TDI quattro |
| AUDI Q8 (4MN, 4MT) 50 TDI Mild Hybrid quattro |
| VW TOUAREG (CR7, RC8) 3.0 TDI 4motion |
| VW TOUAREG (CR7, RC8) 3.0 TDI 4motion |
| VW TOUAREG (CR7, RC8) 3.0 TDI 4motion |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1 986 AD1 453 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A5, A6, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | BO 1986AD1453 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 416,10 ₴



