


Стартер СТАРТЕР 115696 | VALEO NEW | VOLKSWAGEN 1.1 KW | CN (300916133500)
- В наявності
- Код: PSH 300.916.133.500
6 270 ₴
5 643 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР 115696 | VALEO NEW | VOLKSWAGEN 1.1 KW | CN (300916133500)

PSH 300.916.133.500

300916133500
(PSH)
| Характеристика | Свойство |
| O фланця | 78,8 мм |
| Базове положення малої шестірні | 62,0 мм |
| Затискач | B+ (M8) |
| Кільк. зубц. | 13 |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Кут кріплення | +135 ° |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Потужність стартера | 1,1 кВт |
| Якість | Valeo New |

| Виробник | Оригінальний номер |
| VW | 02M911021H |
| VW | 02M911021HX |
| VW | 02M911021J |
| VW | 02M911024R |
| VW | 02M911024RX |

| Марка / Модель |
| AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI |
| AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TSI |
| AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI |
| AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 1.4 TSI |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 TSI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI |
| SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI |
| SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI |
| SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI |
| SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 |
| SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 |
| SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.6 |
| SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra |
| SEAT Mii (KF1, KE1) 1.0 |
| SEAT Mii (KF1, KE1) 1.0 |
| SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI |
| SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI |
| SKODA CITIGO (NF1) 1.0 |
| SKODA CITIGO (NF1) 1.0 CNG |
| SKODA CITIGO (NF1) 1.0 |
| SKODA FABIA III (NJ3) 1.6 |
| SKODA FABIA III Універсал (NJ5) 1.6 |
| SKODA KAMIQ (NW4) 1.6 SRE |
| SKODA KAROQ (NU7, ND7) 1.6 SRE |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 1.4 TSI |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 1.4 TSI 4x4 |
| SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 TSI |
| SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 TSI |
| SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 SRE |
| SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 |
| SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI |
| SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI |
| SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 SRE |
| SKODA SUPERB III (3V3) 1.8 TSI |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 1.8 TSI |
| VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI |
| VW BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8) 2.0 TSI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 R 4motion |
| VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 |
| VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.2 TSI |
| VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.6 |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.8 TSI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI |
| VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 1.8 TSI |
| VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 1.8 TSI |
| VW POLO V Ліфтбек (602, 604, 612, 614) 1.4 TSi |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI 16V |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 2.0 R WRC |
| VW TIGUAN (AD1, AX1) 1.4 TSI |
| VW TIGUAN (AD1, AX1) 1.4 TSI |
| VW TIGUAN (AD1, AX1) 1.4 TSI 4motion |
| VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 |
| VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 EcoFuel |
| VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 |
| VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 TSI |
| VW LOAD UP! (121, 122, BL1, BL2) 1.0 |
| VW LOAD UP! (121, 122, BL1, BL2) 1.0 EcoFuel |
| VW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TSI |
| VW TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TSI |
| VW TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 2.0 TSI |
| VW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TSI |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PSH |
| Код запчастини | 3,00916E+11 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PSH 300.916.133.500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 643 ₴



