
Паливний насос високого тиску VW PASSAT B7 (362) - 1.8 TSI (2010.08 - 2015.12) (7.06032.30.0)
- В наявності
- Код: PG 7.06032.30.0
6 604 ₴
5 943,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паливний насос високого тиску VW PASSAT B7 (362) - 1.8 TSI (2010.08 - 2015.12) (7.06032.30.0)

PG 7.06032.30.0

7.06032.30.0
(PIERBURG)
| Характеристика | Свойство |
| № артикула рекомендованого приладдя | 7.50086.02.0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з перехідником |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Режим роботи | механічн. |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 06H 127 025 E |
| AUDI | 06H 127 025 G |
| AUDI | 06H 127 025 K |
| AUDI | 06H 127 025 M |
| AUDI | 06H 127 025 N |
| AUDI | 06H 127 025 P |
| AUDI | 06H 127 025 Q |
| AUDI | 06H 127 025 R |
| AUDI (FAW) | 06H 127 025 N |
| AUDI (FAW) | 06H 127 025 P |
| SEAT | 06H 127 025 E |
| SEAT | 06H 127 025 G |
| SEAT | 06H 127 025 K |
| SEAT | 06H 127 025 M |
| SEAT | 06H 127 025 N |
| SEAT | 06H 127 025 P |
| SEAT | 06H 127 025 Q |
| SEAT | 06H 127 025 R |
| SKODA | 06H 127 025 E |
| SKODA | 06H 127 025 G |
| SKODA | 06H 127 025 K |
| SKODA | 06H 127 025 M |
| SKODA | 06H 127 025 N |
| SKODA | 06H 127 025 P |
| SKODA | 06H 127 025 Q |
| SKODA | 06H 127 025 R |
| SKODA (SVW) | 06H 127 025 N |
| SKODA (SVW) | 06H 127 025 P |
| VW | 06H 127 025 E |
| VW | 06H 127 025 G |
| VW | 06H 127 025 K |
| VW | 06H 127 025 M |
| VW | 06H 127 025 N |
| VW | 06H 127 025 P |
| VW | 06H 127 025 Q |
| VW | 06H 127 025 R |
| VW (FAW) | 06H 127 025 N |
| VW (FAW) | 06H 127 025 P |
| VW (SVW) | 06H 127 025 N |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI |
| AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8P7) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8P7) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 1.8 TFSI |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT (8J3) 1.8 TFSI |
| AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI |
| AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.8 TSI |
| SEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI |
| SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI |
| SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI |
| SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 TSI |
| SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 TSI |
| SEAT LEON (1P1) 1.8 TSI |
| SEAT TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI |
| SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI |
| SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI |
| SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI |
| SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI |
| SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4 |
| SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI |
| SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI |
| SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4 |
| SKODA SUPERB II Універсал (3T5) 1.8 TSI |
| SKODA SUPERB II Універсал (3T5) 1.8 TSI |
| SKODA SUPERB II Універсал (3T5) 1.8 TSI 4x4 |
| SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4 |
| SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4 |
| VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TFSI |
| VW BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8) 2.0 TFSI |
| VW CC B7 (358) 1.8 TSI |
| VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI |
| VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI |
| VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TFSI |
| VW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI |
| VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TFSI |
| VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TFSI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI |
| VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI |
| VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI |
| VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 1.8 TSI |
| VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 1.8 TSI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TFSI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TFSI |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pierburg |
| Код запчастини | 7.06032.30.0 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Режим роботи | Механічний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Tiguan, Toledo, A3, A4, A5, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PG 7.06032.30.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 943,60 ₴



