Конденсер кондиціонера VW TRANSPORTER T5 ФУРГОН (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI 2003.04 - (AC 672 000S)
- В наявності
- Код: MH AC 672 000S
5 419 ₴
4 877,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера VW TRANSPORTER T5 ФУРГОН (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI 2003.04 - (AC 672 000S)

MH AC 672 000S

AC 672 000S
(MAHLE)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 13,7 мм |
| O впускного отвору | 15 мм |
| Вага нетто | 2092 г |
| Виконання радіатора | Трубки радіатора розташовані паралельно |
| Висота паковання | 57,00 см |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина паковання | 90,5 см |
| Довжина решітки | 680 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Ширина паковання | 12,50 см |
| Ширина решітки | 387 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 7H0 820 411 B |
| AUDI | 7H0 820 411 C |
| AUDI | 7H0 820 411 D |
| AUDI | 7H0 820 411 E |
| CUPRA | 7H0820411B |
| CUPRA | 7H0820411C |
| CUPRA | 7H0820411D |
| CUPRA | 7H0820411E |
| VW | 7H0820411B |
| VW | 7H0820411BC |
| VW | 7H0820411C |
| VW | 7H0820411D |
| VW | 7H0820411E |
| VW | 7H0820411F |

| Марка / Модель |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.2 |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.2 4motion |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.2 |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.2 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TSI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, VR6 3.2 |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 1.9 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 1.9 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 1.9 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 1.9 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TSI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TSI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) VR6 3.2 |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 3.2 V6 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 1.9 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 1.9 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 1.9 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 1.9 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDi |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | AC 672 000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MH AC 672 000S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 877,10 ₴



