


Стартер СТАРТЕР 116258 | VALEO NEW | HYUNDAI 1.7 KW | ID (150943082500)
- В наявності
- Код: PSH 150.943.082.500
6 291 ₴
5 661,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР 116258 | VALEO NEW | HYUNDAI 1.7 KW | ID (150943082500)

PSH 150.943.082.500

150943082500
(PSH)
| Характеристика | Свойство |
| O фланця | 76,9 мм |
| Базове положення малої шестірні | 17,0 мм |
| Затискач | B+ (M8) |
| Кільк. зубц. | 8 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 1,7 кВт |
| Якість | Valeo New |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HYUNDAI | 361002A305 |

| Марка / Модель |
| HYUNDAI ELANTRA V Ліфтбек (MD, UD) 1.6 CRDi |
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 CRDi |
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 CRDi |
| HYUNDAI i30 (GD) 1.4 CRDi |
| HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi |
| HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi |
| HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi |
| HYUNDAI i30 Універсал (GD) 1.4 CRDi |
| HYUNDAI i30 Універсал (GD) 1.6 CRDi |
| HYUNDAI i30 Універсал (GD) 1.6 CRDi |
| HYUNDAI i30 Універсал (GD) 1.6 CRDi |
| HYUNDAI i30 Купе 1.4 CRDi |
| HYUNDAI i30 Купе 1.6 CRDi |
| KIA CEE'D (JD) 1.4 CRDi 90 |
| KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 110 |
| KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 128 |
| KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 CRDi 90 |
| KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 110 |
| KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 128 |
| KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CRDi 90 |
| KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 110 |
| KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 128 |
| KIA SOUL II (PS) 1.6 CRDi 128 |
| KIA SOUL II (PS) 1.6 CRDi 136 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PSH |
| Код запчастини | 1,50943E+11 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PSH 150.943.082.500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 661,90 ₴



