



Стартер СТАРТЕР 110842 PL (S0695S)
- В наявності
- Код: AS S0695S
5 668 ₴
5 101,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР 110842 PL (S0695S)

AS S0695S

S0695S
(AS)
| Характеристика | Свойство |
| для № ОЗ | 0001108133 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Нова деталь без застави | |
| Потужність стартера | 1,4 кВт |
| Якість | STANDARD LINE |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1008833 |
| FORD | 1416215 |
| FORD | 1638243 |
| FORD | 5014236 |
| FORD | 5022412 |
| FORD | 86GB11000JA |
| FORD | 86GB11000JB |
| FORD | 88BB11000BA |
| FORD | 91BB11000KA |
| FORD | 91GB11000AA |
| FORD | 91GB11000AB |
| FORD | 91GX11000AA |
| FORD | 91GX11000AB |
| FORD | E7RY11002A |
| FORD | E8RY11002A |
| FORD | R91GX11000AB |
| FORD | SAE762 |
| VW | J2810004010 |
| VW | J28100728DL |

| Марка / Модель |
| FORD CAPRI II (GECP) 2.0 |
| FORD CAPRI III (GECP) 2.3 Super |
| FORD CAPRI III (GECP) 2.8 Super Injection |
| FORD CAPRI III (GECP) 2.8 i Turbo |
| FORD GRANADA Turnier (GNU) 2.8 i |
| FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 |
| FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i |
| FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i Cat |
| FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i |
| FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i |
| FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i 4x4 |
| FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i |
| FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i Cat |
| FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x4 |
| FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i |
| FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x4 |
| FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 24V |
| FORD SCORPIO I Ліфтбек (GGE) 2.0 i |
| FORD SCORPIO I Ліфтбек (GGE) 2.4 i |
| FORD SCORPIO I Ліфтбек (GGE) 2.9 i |
| FORD SCORPIO I Ліфтбек (GGE) 2.9 i 4x4 |
| FORD SCORPIO I Ліфтбек (GGE) 2.9 i 24V |
| FORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.4 i |
| FORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 i |
| FORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 i 4x4 |
| FORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 24V |
| FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i |
| FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.9 i |
| FORD SIERRA I Хетчбек (GBC) 2.8 XR4i |
| FORD SIERRA I Хетчбек (GBC) 2.8 XR4i |
| FORD SIERRA I Хетчбек (GBC) 2.8 XR4i |
| FORD SIERRA Turnier (BNC) 2.8 XR4i |
| FORD SIERRA Turnier (BNC) 2.8 i 4x4 |
| FORD SIERRA Turnier (BNC) 2.8 XR4i |
| FORD SIERRA Turnier (BNC) 2.8 i 4x4 |
| FORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.9 i |
| FORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.9 i |
| FORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.9 4x4 |
| FORD SIERRA II Хетчбек (GBC, GBG) 2.9 i |
| FORD SIERRA II Хетчбек (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x4 |
| FORD SIERRA II Хетчбек (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x4 |
| FORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.8 4x4 |
| FORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.9 |
| FORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.9 4x4 |
| FORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.9 i |
| FORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.9 4x4 |
| FORD TRANSIT Автобус (E_ _) 2.9 i |
| VW TARO 1.8 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | S0695S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | AS S0695S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 101,20 ₴



