



Стартер СТАРТЕР 112454 | - CN (112454)
- В наявності
- Код: CG 112454
6 414 ₴
5 772,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР 112454 | - CN (112454)

CG 112454

112454
(CARGO)
| Характеристика | Свойство |
| O фланця | 82,5 мм |
| Базове положення малої шестірні | 21,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2,2 кВт |

| Виробник | Оригінальний номер |
| ALFA ROMEO | 195270503000 |
| ALFA ROMEO | 605129690 |
| CHRYSLER | 035532011A |
| CHRYSLER | 035532011F |
| CHRYSLER | 035532037F |
| CHRYSLER | 035532041F |
| CHRYSLER | 04796044 |
| CHRYSLER | 35532011A |
| CHRYSLER | 35532011F |
| CHRYSLER | 35532037F |
| CHRYSLER | 35532041F |
| FIAT | 60412969 |
| FIAT | 60512969 |

| Марка / Модель |
| ALFA ROMEO 33 (905_) 1.8 TD (905A4) |
| ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905_) 1.8 TD (905B4, 905A4) |
| ALFA ROMEO 33 (907_) 1.8 TD (907A5) |
| ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G) |
| ALFA ROMEO 164 (164_) 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B) |
| ALFA ROMEO 164 (164_) 2.5 TD (164.A1A) |
| CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS) 2.5 TD |
| CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 TD |
| CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.5 TD |
| CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS_) 2.5 TD (GSHY52, GSHZ52) |
| DODGE CARAVAN 2.5 TD |
| JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 |
| JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 2.5 TD 4x4 (Z) |
| ROVER 800 Хетчбек (XS) 825 D/SD (XS) |
| ROVER 800 (XS) 825 D/SD (XS) |
| ROVER 800 Купе 825 SD |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 112454 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | CG 112454 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 772,60 ₴



