Генератор ГЕНЕРАТОР 112958 PL (A9354S)
- В наявності
- Код: AS A9354S
6 302 ₴
5 671,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Генератор ГЕНЕРАТОР 112958 PL (A9354S)

AS A9354S

A9354S
(AS)
| Характеристика | Свойство |
| Напруга | 12 В |
| Нова деталь без застави | |
| Струм заряджання генератора | 110 А |
| Шківи | зі шківом ременя |
| Якість | STANDARD LINE |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1125620 |
| FORD | 1L8U-10300-AB |
| FORD | 1L8U-10300-AC |
| FORD | 1L8U-10300-BB |
| FORD | 1L8U-10300-BC |
| FORD | 1L8UAC |
| FORD | 1L8Z-10346-AB |
| FORD | 1S41-10300-AA |
| FORD | 1S41AA |
| FORD | 98AB-10300-EB |
| FORD | 98AZ-10346-EA |
| FORD | 98AZ-10346-EARM |
| FORD | 98AZ-10346-EN |
| FORD | GL456 |
| FORD | GL456RM |
| FORD | GL462 |
| FORD | GL462RM |
| MAZDA | YF09-18-300 |
| MAZDA | YF09-18-300A |
| MAZDA | YF20-18-300A |

| Марка / Модель |
| FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 |
| FORD MAVERICK 2.0 16V FWD |
| FORD MAVERICK 2.0 16V |
| MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 (EPEW) |
| MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 4WD (EPEW) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | A9354S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | AS A9354S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 671,80 ₴








