Електропривід стоянкового гальма AUDI Q7 (4MB, ...) - 3.0 TFSI QUATTRO (2015.01->) (STA1689)
- В наявності
- Код: TW STA1689
6 307 ₴
5 676,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електропривід стоянкового гальма AUDI Q7 (4MB, ...) - 3.0 TFSI QUATTRO (2015.01->) (STA1689)

TW STA1689

STA1689
(TRW)
| Характеристика | Свойство |
| для виробника | TRW |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з електричним стоянковим гальмом |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 4M0 615 403 |
| AUDI | 4M0 615 403 B |
| AUDI | 4M0 615 403 C |
| AUDI | 4M0 615 403 D |
| AUDI | 4M0 615 404 |
| AUDI | 4M0 615 404 B |
| AUDI | 4M0 615 404 C |
| AUDI | 4M0 615 404 D |
| AUDI | 4M0 998 281 |
| AUDI | 4N6 615 403 |
| AUDI | 4N6 615 404 |
| BENTLEY | 36A 615 403 |
| BENTLEY | 36A 615 403 A |
| BENTLEY | 36A 615 403 B |
| BENTLEY | 36A 615 404 |
| BENTLEY | 36A 615 404 A |
| BENTLEY | 36A 615 404 B |
| BENTLEY | 4M0 998 281 |
| LAMBORGHINI | 4M0 998 281 |
| VW | 4M0 615 403 |
| VW | 4M0 615 404 |
| VW | 4M0 998 281 |

| Марка / Модель |
| AUDI A8 D5 (4N2, 4N8, 4NC, 4NL) 50 TFSI Mild Hybrid quattro (4N8) |
| AUDI A8 D5 (4N2, 4N8, 4NC, 4NL) 55 TFSI Mild Hybrid quattro |
| AUDI A8 D5 (4N2, 4N8, 4NC, 4NL) 60 TFSI e quattro |
| AUDI A8 D5 (4N2, 4N8, 4NC, 4NL) 45 TDI quattro |
| AUDI A8 D5 (4N2, 4N8, 4NC, 4NL) 50 TDI Mild Hybrid quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 45 TDI Mild Hybrid quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 3.0 TDI e-tron quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 50 TDI Mild Hybrid quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) SQ7 TDI quattro |
| AUDI Q8 (4MN, 4MT) 55 TFSI Mild Hybrid quattro |
| AUDI Q8 (4MN, 4MT) 55 TFSI e quattro |
| AUDI Q8 (4MN, 4MT) 60 TFSI e quattro |
| AUDI Q8 (4MN, 4MT) 45 TDI Mild Hybrid quattro |
| AUDI Q8 (4MN, 4MT) 45 TDI quattro |
| AUDI Q8 (4MN, 4MT) 50 TDI Mild Hybrid quattro |
| AUDI Q8 (4MN, 4MT) SQ8 TDI Mild Hybrid quattro |
| BENTLEY BENTAYGA (4V1) 4.0 |
| BENTLEY BENTAYGA (4V1) 6.0 |
| BENTLEY BENTAYGA (4V1) 6.0 |
| BENTLEY BENTAYGA (4V1) 4.0 TDI |
| BENTLEY BENTAYGA (4V1) 4.0 D |
| LAMBORGHINI URUS 4.0 Повний |
| VW TOUAREG (CR7, RC8) 3.0 TSI 4motion |
| VW TOUAREG (CR7, RC8) 3.0 eHybrid 4motion |
| VW TOUAREG (CR7, RC8) 3.0 TDI 4motion |
| VW TOUAREG (CR7, RC8) 3.0 TDI 4motion |
| VW TOUAREG (CR7, RC8) 3.0 TDI 4motion |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | STA1689 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Lamborghini, Audi, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A8, Urus, Bentayga, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | TW STA1689 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 676,30 ₴



