



Вентилятор салона MITSUBISHI OUTLANDER VAN (2013) 2.2 DID (87585)
- В наявності
- Код: NI 87585
6 271 ₴
5 643,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор салона MITSUBISHI OUTLANDER VAN (2013) 2.2 DID (87585)

NI 87585

87585
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O | 145 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без блока керування |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Потужність | 192 Вт |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MITSUBISHI | 7802A326 |
| MITSUBISHI | 7802A327 |

| Марка / Модель |
| MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 DI-D |
| MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 DI-D 4WD |
| MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 (GK1W) |
| MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 4WD (GK1W) |
| MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec 4WD (GK1W) |
| MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec |
| MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec 4WD |
| MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) Plug-in Hybrid (GG2W) |
| MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF2W) |
| MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W, GF2W) |
| MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Bifuel |
| MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Bifuel 4WD |
| MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF7W) |
| MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W) |
| MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 4WD |
| MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 4WD (GF8W) |
| MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 4WD |
| MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 GT 4WD |
| MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 4WD |
| MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D (GF6W) |
| MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D 4WD (GF6W) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 87585 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Вентилятор |
| Сумісність з моделлю | Eclipse Cross, Outlander, ASX |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 145 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 192 Вт |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 87585 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 643,90 ₴



