


Стартер СТАРТЕР S6227S | +LINE | CHRYSLER 1.3 KW | CN (830913102050)
- В наявності
- Код: PSH 830.913.102.050
6 327 ₴
5 694,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР S6227S | +LINE | CHRYSLER 1.3 KW | CN (830913102050)

PSH 830.913.102.050

830913102050
(PSH)
| Характеристика | Свойство |
| O фланця | 71,0 мм |
| Базове положення малої шестірні | 27,0 мм |
| Затискач | B+ (M8) |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Кут кріплення | +240 ° |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 1,3 кВт |
| Якість | +Line Original |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CHRYSLER | 04801839AB |
| CHRYSLER | 4801839AB |
| CHRYSLER | 4801839AC |
| CHRYSLER | 4801839AD |
| CHRYSLER | RL801839AB |
| VW | 7B0911023C |
| VW | 7B0911023CX |

| Марка / Модель |
| CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.6 |
| CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.6 |
| CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.6 Flexfuel |
| DODGE JOURNEY 3.6 |
| DODGE JOURNEY 3.6 AWD |
| DODGE JOURNEY 3.6 |
| JEEP CHEROKEE (KL) 3.2 V6 |
| JEEP CHEROKEE (KL) 3.2 V6 4x4 |
| JEEP CHEROKEE (KL) 3.2 4x4 |
| JEEP CHEROKEE VAN (KL) 3.2 4x4 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PSH |
| Код запчастини | 8,30913E+11 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PSH 830.913.102.050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 694,30 ₴



