
Радіатор охолоджування MERCEDES -BENZSPRINTER 3-T (BM1774)
- В наявності
- Код: MM BM1774
6 351 ₴
5 715,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування MERCEDES -BENZSPRINTER 3-T (BM1774)

MM BM1774

BM1774
(MAGNETI)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки | 34 мм |
| Довжина решітки | 680 мм |
| Ширина решітки | 408 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | A9015003500 |
| MERCEDES-BENZ | A9015003600 |
| MERCEDES-BENZ | A9015003900 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Фургон (B901, B902) 208 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Фургон (B901, B902) 211 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Фургон (B901, B902) 213 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Фургон (B901, B902) 216 CDI (902.661, 902.662) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Платформа/шасі (B901, B902) 208 CDI (901.611, 901.612, 901.621, 902.611, 902.612,... |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Платформа/шасі (B901, B902) 211 CDI (901.621, 902.611, 902.612, 902.621, 902.622) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Платформа/шасі (B901, B902) 213 CDI (901.621, 902.611, 902.612, 902.621, 902.622) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Платформа/шасі (B901, B902) 216 CDI (902.611, 902.612, 902.621, 902.622) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Автобус (B901, B902) 208 CDI (901.671, 902.671, 902.672) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Автобус (B901, B902) 211 CDI (902.671, 902.672) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Автобус (B901, B902) 213 CDI (902.671, 902.672) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Автобус (B901, B902) 216 CDI (902.671, 902.672) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Фургон (B903) 308 CDI (903.661, 903.662, 903.663) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Фургон (B903) 311 CDI (903.661, 903.662, 903.663) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Фургон (B903) 313 CDI (903.663, 903.662, 903.661) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Фургон (B903) 316 CDI (903.661, 903.662, 903.663) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Платформа/шасі (B903) 308 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,... |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Платформа/шасі (B903) 311 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,... |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Платформа/шасі (B903) 313 CDI (903.611, 903.612, 903.621, 903.622, 903.623,... |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Платформа/шасі (B903) 316 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,... |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Автобус (B903) 308 CDI (903.671, 903.672, 903.673) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Фургон (B904) 408 CDI |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Фургон (B904) 411 CDI |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Фургон (B904) 413 CDI |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Фургон (B904) 416 CDI |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Платформа/шасі (B904) 408 CDI |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Платформа/шасі (B904) 411 CDI |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Платформа/шасі (B904) 413 CDI |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Платформа/шасі (B904) 416 CDI |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Платформа/шасі (B905) 616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM1774 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MM BM1774 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 715,90 ₴



