Комплект зчеплення CLUTCH SET SKODA FABIA 1.9 DIESEL 11/1999->4/2003 (826680)
- В наявності
- Код: VL 826680
6 358 ₴
5 722,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект зчеплення CLUTCH SET SKODA FABIA 1.9 DIESEL 11/1999->4/2003 (826680)

VL 826680

826680
(VALEO)
| Характеристика | Свойство |
| Вага | 3,96 кг |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підшипником вимкнення зчеплення |
| Зовнішній діаметр натискного диска зчеплення | 200 мм |
| Кільк. зубц. | 28 |
| Новий компонент | |
| Профіль маточини | 22,1 x 20,3 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| SEAT | 02T141153K |
| SEAT | 038141025G |
| SEAT | 038141031R |
| SEAT | 2T141153K |
| SEAT | 38141025G |
| SEAT | 38141031R |
| SKODA | 02T141153K |
| SKODA | 038141025G |
| SKODA | 038141031R |
| SKODA | 2T141153K |
| SKODA | 38141025G |
| SKODA | 38141031R |
| VW | 02T141153K |
| VW | 038141025G |
| VW | 038141031R |
| VW | 2T141153K |
| VW | 38141025G |
| VW | 38141031R |

| Марка / Модель |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 SDI |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 SDI |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 SDI |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.9 SDI |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 SDI |
| SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.9 SDI |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 SDI |
| VW POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.9 SDI |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 826680 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Ibiza, Fabia, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | VL 826680 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 722,20 ₴



