

Піввісь CITROEN JUMPY, EXPERT, EXPERT TEPEE (VKJC 1498)
- В наявності
- Код: SK VKJC 1498
5 998 ₴
5 398,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь CITROEN JUMPY, EXPERT, EXPERT TEPEE (VKJC 1498)

SK VKJC 1498

VKJC 1498
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 92,4 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 76 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 58,6 мм |
| Довжина | 952 мм |
| Довжина 2 | 335,5 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підшипником |
| Зовн. зачеп. кол. | 28 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 24 |
| Новий компонент | |
| Розмір нарізі | M24x1,5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CITROEN | 16 079 470 80 |
| CITROEN | 3273.NK |
| CITROEN | 3273.NL |
| CITROEN | 3273.YF |
| CITROEN | 3273.YG |
| CITROEN | 3273.YY |
| CITROEN | 3273.YZ |
| CITROEN | 98 016 188 80 |
| FIAT | 1497192080 |
| FIAT | 1497197080 |
| PEUGEOT | 3273.NK |
| PEUGEOT | 3273.NL |
| PEUGEOT | 3273.YF |

| Марка / Модель |
| CITROEN C5 III (RD_) 1.8 16V (RD6FXC) |
| CITROEN C5 III (RD_) 1.6 HDi 110 (RD9HZC) |
| CITROEN C5 III (RD_) 1.6 HDi 110 (RD9HL0, RD9HR8, RD9HRA) |
| CITROEN C5 III (RD_) 1.6 HDi 115 (RD9HRA, RD9HLA, RD9HL0) |
| CITROEN C5 III Break (RW_) 1.8 i 16V (RW6FYC) |
| CITROEN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 110 (RW9HZC) |
| CITROEN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 110 |
| CITROEN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 115 |
| CITROEN JUMPY II Платформа/шасі 1.6 HDi 90 16V |
| CITROEN JUMPY II Фургон 2.0 i |
| CITROEN JUMPY II Фургон 1.6 HDi 90 8V |
| CITROEN JUMPY II Фургон 1.6 HDi 90 16V |
| CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 i |
| CITROEN JUMPY II (VF7) 1.6 HDi 90 8V |
| CITROEN JUMPY II (VF7) 1.6 HDi 90 16V |
| PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 HDi |
| PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 HDi |
| PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 BlueHDi 120 |
| PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi |
| PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 BlueHDi 150 |
| PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi |
| PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 BlueHDi 180 |
| PEUGEOT 508 I (8D_) 1.6 HDi |
| PEUGEOT 508 I (8D_) 1.6 HDi |
| PEUGEOT 508 I (8D_) 2.0 HDi |
| PEUGEOT 508 I (8D_) 2.0 HDi |
| PEUGEOT EXPERT Фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 16V |
| PEUGEOT EXPERT Фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 8V |
| PEUGEOT EXPERT Фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 16V |
| PEUGEOT EXPERT Платформа/шасі 1.6 HDi 90 8V |
| PEUGEOT EXPERT Платформа/шасі 1.6 HDi 90 16V |
| PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 16V |
| PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 1.6 HDi 90 8V |
| PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 1.6 HDi 90 16V |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 1498 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, Jumpy, Expert, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 1498 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 398,20 ₴



