


Стартер СТАРТЕР 112133 | +LINE | VOLKSWAGEN 1.8 KW | CN (300515102010)
- В наявності
- Код: PSH 300.515.102.010
5 796 ₴
5 216,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР 112133 | +LINE | VOLKSWAGEN 1.8 KW | CN (300515102010)

PSH 300.515.102.010

300515102010
(PSH)
| Характеристика | Свойство |
| O фланця | 76,0 мм |
| Базове положення малої шестірні | 53,0 мм |
| Затискач | B+ (M8) |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Потужність стартера | 1,8 кВт |
| Якість | +Line Original |

| Виробник | Оригінальний номер |
| OPEL | 120240A |
| VW | 02A911023G |
| VW | 02A911023GX |

| Марка / Модель |
| VW BORA I (1J2) 1.9 TDI |
| VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion |
| VW BORA I (1J2) 1.9 TDI |
| VW BORA I (1J2) 1.9 TDI |
| VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI |
| VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI |
| VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI |
| VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI |
| VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI |
| VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI |
| VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion |
| VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI |
| VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion |
| VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI |
| VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI |
| VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion |
| VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI |
| VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion |
| VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI |
| VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 TDI |
| VW POLO IV Ліфтбек (9N2, 9N4) 1.9 TDI |
| VW POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 TDI |
| VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI |
| VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI |
| VW VENTO (1H2) 1.9 TDI |
| VW VENTO (1H2) 1.9 TDI |
| VW GOLF III Van (1H1) 1.9 TDI |
| VW GOLF IV Van (1J1) 1.9 TDI |
| VW GOLF IV Van (1J1) 1.9 TDI |
| VW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 TDI |
| VW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 TDI |
| VW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 TDI |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PSH |
| Код запчастини | 3,00515E+11 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PSH 300.515.102.010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 216,40 ₴



