


Стартер СТАРТЕР 114037 | +LINE | TOYOTA 1.6 KW | CN (190574132051)
- В наявності
- Код: PSH 190.574.132.051
6 379 ₴
5 741,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР 114037 | +LINE | TOYOTA 1.6 KW | CN (190574132051)

PSH 190.574.132.051

190574132051
(PSH)
| Характеристика | Свойство |
| O фланця | 55,0 мм |
| Базове положення малої шестірні | 66,0 мм |
| Затискач | B+ (M8) |
| Кільк. зубц. | 13 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Кут кріплення | +125 ° |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Потужність стартера | 1,6 кВт |
| Якість | +Line Original |

| Виробник | Оригінальний номер |
| TOYOTA | 281000A010 |
| TOYOTA | 281000A011 |
| TOYOTA | 281000P031 |
| TOYOTA | 281000P032 |
| TOYOTA | 281000V012 |
| TOYOTA | 2810020020 |
| TOYOTA | 2810020021 |
| TOYOTA | 2810020022 |
| TOYOTA | 2810028040 |
| TOYOTA | 2810028041 |
| TOYOTA | 2810028042 |
| TOYOTA | 2810028050 |
| TOYOTA | 2810028051 |
| TOYOTA | 2810028052 |
| TOYOTA | 2810028053 |
| TOYOTA | 2810028060 |
| TOYOTA | 2810028061 |
| TOYOTA | 2810028062 |
| TOYOTA | 2810028070 |
| TOYOTA | 2810028071 |
| TOYOTA | 2810028072 |
| TOYOTA | 2810028080 |
| TOYOTA | 2810028081 |
| TOYOTA | 2810028082 |
| TOYOTA | 2810031100 |
| TOYOTA | 2810031101 |
| TOYOTA | 2810031102 |
| TOYOTA | 28100OH060 |

| Марка / Модель |
| LEXUS ES (_V4_) 3.5 (GSV40_, GSV40) |
| LEXUS ES (_V6_) 250 (AVV60_, ASV60_) |
| LEXUS ES (_V6_) 350 (GSV60_, GSV60R) |
| LEXUS NX (_Z1_) 200t (AGZ10_, AGZ10R) |
| LEXUS NX (_Z1_) 200t AWD (AGZ15_, AGZ15R) |
| LEXUS NX (_Z1_) 300 (AGZ10_, AGZ10R) |
| LEXUS NX (_Z1_) 300 AWD (AGZ15_, AGZ15R) |
| LEXUS RX (_U3_) 300 (MCU35_, MCU35R) |
| LEXUS RX (_U3_) 350 (GSU30_) |
| LEXUS RX (_U3_) 350 AWD (GSU35_, GSU35R) |
| LEXUS RX (_L1_) 270 (AGL10_, AGL10R) |
| LEXUS RX (_L1_) 350 AWD (GGL15_, GGL15R) |
| TOYOTA ALPHARD / VELLFIRE (_H2_) 3.5 (GGH20W) |
| TOYOTA AURION (_V4_) 3.5 (GSV40) |
| TOYOTA AURION (_V5_) 3.5 (GSV50) |
| TOYOTA AVENSIS VERSO (_M2_) 2.0 VVT-i (ACM20_, ACM20R) |
| TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V3_) 2.0 (ACV31_, ACV31) |
| TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V3_) 2.4 (ACV30, ACV36) |
| TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V3_) 3.0 (MCV30_, MCV30R) |
| TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V4_) 2.4 (ACV40) |
| TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V4_) 2.4 (ACV40_, ACV40R) |
| TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V4_) 2.4 (ACV40_) |
| TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V4_) 3.5 (GSV40_, GSV40R) |
| TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V4_) 3.5 (GSV40_) |
| TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V5_) 2.0 (ACV51_, ACV51) |
| TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V5_) 2.0 (ASV51_) |
| TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V5_) 2.5 (ASV50_, ASV50R) |
| TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V5_) 3.5 (GSV50_) |
| TOYOTA HIGHLANDER / KLUGER (_U5_) 2.7 (ASU50) |
| TOYOTA HIGHLANDER / KLUGER (_U5_) 3.5 AWD (GSU55_) |
| TOYOTA PREVIA III (_R2_, _R5_) 2.4 (ACR50_, ACR50R) |
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 4WD (ACA30_, ACA30R) |
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.4 (ACA36, ACA38) |
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.4 4WD (ACA31, ACA33) |
| TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.5 (ASA42) |
| TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.5 4WD (ASA44) |
| TOYOTA SIENNA (_L3_) 2.7 (ASL30_) |
| TOYOTA SIENNA (_L3_) 3.5 (GSL30_, GSL33_) |
| TOYOTA SIENNA (_L3_) 3.5 4WD (GSL35_) |
| TOYOTA SIENNA (_L3_) 3.5 (GSL30_) |
| TOYOTA SIENNA (_L3_) 3.5 4WD (GSL35_) |
| TOYOTA VENZA (_V1_) 2.7 (AGV10_) |
| TOYOTA VENZA (_V1_) 2.7 4WD (AGV15_) |
| TOYOTA VENZA (_V1_) 3.5 (GGV10_) |
| TOYOTA VENZA (_V1_) 3.5 4WD (GGV15_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PSH |
| Код запчастини | 1,90574E+11 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PSH 190.574.132.051 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 741,10 ₴



