

ШРКШ зі змазкою в комплекті VW HA LI./RE. RADSEITIG (7110230)
- В наявності
- Код: MG 7110230
6 447 ₴
5 802,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ШРКШ зі змазкою в комплекті VW HA LI./RE. RADSEITIG (7110230)

MG 7110230

7110230
(METZGER)
| Характеристика | Свойство |
| Довжина | 159 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Сторона монтажу | Задня вісь ліворуч |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
| Сторона монтажу | на стороні колеса |

| Виробник | Оригінальний номер |
| VW | 7H0 501 817 |
| VW | 7H0 501 817 A |
| VW | 7H0 501 818 |
| VW | 7H0 501 818 A |

| Марка / Модель |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.2 4motion |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.2 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 3.2 V6 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metzger |
| Код запчастини | 7110230 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MG 7110230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 802,30 ₴



