Комплект зчеплення VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI 2011.05 - 2017.12 (ADV183085)
- В наявності
- Код: BPR ADV183085
6 385 ₴
5 746,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект зчеплення VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI 2011.05 - 2017.12 (ADV183085)

BPR ADV183085

ADV183085
(BLUE PRINT)
| Характеристика | Свойство |
| багатокомпонентний | трикомпонент. |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із синтетичним мастилом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з вилкою вимкнення зчеплення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підшипником вимкнення зчеплення |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | |
| Зовнішній діаметр | 220 мм |
| Кільк. зубц. | 28 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 02T 141 153 F |
| AUDI | 02T 141 153 F S2 |
| AUDI | 03C 141 025 G |
| AUDI | 03C 141 025 G S1 |
| AUDI | 03C 141 031 D |
| AUDI | 03C 141 031 D S1 |
| AUDI | 04E 141 015 A |
| AUDI | 04E 141 015 A S2 |
| SEAT | 02T 141 153 F |
| SEAT | 02T 141 153 F S2 |
| SEAT | 03C 141 025 G |
| SEAT | 03C 141 025 G S1 |
| SEAT | 03C 141 031 D |
| SEAT | 03C 141 031 D S1 |
| SEAT | 04E 141 015 A |
| SEAT | 04E 141 015 A S2 |
| SKODA | 02T 141 153 F |
| SKODA | 02T 141 153 F S2 |
| SKODA | 03C 141 025 G |
| SKODA | 03C 141 025 G S1 |
| SKODA | 03C 141 031 D |
| SKODA | 03C 141 031 D S1 |
| SKODA | 04E 141 015 A |
| SKODA | 04E 141 015 A S2 |
| VW | 02T 141 153 F |
| VW | 02T 141 153 F S2 |
| VW | 02T 141 153 Q |
| VW | 02T 141 153 Q S1 |
| VW | 03C 141 025 G |
| VW | 03C 141 025 G S1 |
| VW | 03C 141 031 D |
| VW | 03C 141 031 D S1 |
| VW | 04E 141 015 A |
| VW | 04E 141 015 A S2 |
| VW | 04E 141 025 A |
| VW | 04E 141 025 A S1 |
| VW | 04E 141 026 B |
| VW | 04E 141 026 B S1 |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8P7) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI g-tron |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.4 TFSI |
| SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI |
| SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.4 TGI |
| SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI |
| SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 TSI |
| SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 TSI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI G-TEC |
| SKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI |
| SKODA SUPERB II Універсал (3T5) 1.4 TSI |
| SKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 1.4 TSI |
| SKODA YETI (5L) 1.4 TSI |
| VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI |
| VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI |
| VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI |
| VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI |
| VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TGI CNG |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI MultiFuel |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI MultiFuel |
| VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.4 TGI CNG |
| VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.4 TSI |
| VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.4 TSI MultiFuel |
| VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.4 TSI |
| VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI |
| VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.4 TSI |
| VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.4 TSI MultiFuel |
| VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 1.4 TSI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI |
| VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.4 TSi |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADV183085 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Jetta, A3, Octavia, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | BPR ADV183085 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 746,50 ₴



