Термостат BMW 745D 4.4 2005.03-2005.07 (603-88K)
- В наявності
- Код: MTR 603-88K
6 227 ₴
5 604,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат BMW 745D 4.4 2005.03-2005.07 (603-88K)

MTR 603-88K

603-88K
(MOTORAD)
| Характеристика | Свойство |
| Вага | 330 г |
| Висота паковання | 13,5 см |
| Довжина паковання | 9,1 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Температура відкривання | 88 °C |
| Тип корпуса | з корпусом |
| Ширина паковання | 9,1 см |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 11 53 1 715 254 |
| BMW | 11 53 2 248 542 |
| BMW | 11512248542 |

| Марка / Модель |
| BMW 7 (E38) 740 d |
| BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d |
| BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d |
| BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorad |
| Код запчастини | 603-88K |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Температура відкривання | 88 град. C |
| Тип корпусу | З корпусом |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MTR 603-88K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 604,30 ₴



