



Радіатор охолоджування ALFA ROMEO 147 (937) (00-) 1.6 I 16V TS (60071)
- В наявності
- Код: NI 60071
6 465 ₴
5 818,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування ALFA ROMEO 147 (937) (00-) 1.6 I 16V TS (60071)

NI 60071

60071
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 35 мм |
| O впускного отвору | 35 мм |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки | 34 мм |
| Довжина решітки | 578 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 415 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| ALFA ROMEO | 50502127 |

| Марка / Модель |
| ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A) |
| ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 60071 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 578 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 60071 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 818,50 ₴



