Радіатор наддуву MERCEDES E-CLASS W 212 (09-) E 220 BLUETEC (+) (96534)
- В наявності
- Код: NI 96534
6 347 ₴
5 712,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву MERCEDES E-CLASS W 212 (09-) E 220 BLUETEC (+) (96534)

NI 96534

96534
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 64 мм |
| Довжина решітки | 625 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм ліворуч, прямий |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм праворуч, прямий |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі швидкодійними муфтами |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина решітки | 143 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | 2045000200 |
| MERCEDES-BENZ | A2045000200 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 180 CGI (204.031) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI (204.002) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI (204.002) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI 4-matic (204.084) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 250 CDI (204.003) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 250 CDI 4-matic (204.082) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 300 CDI 4-matic (204.092) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 320 CDI (204.022) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 320 CDI 4-matic (204.089) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI (204.022) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI 4-matic (204.089) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI (204.025) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI 4-matic (204.092) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI (204.023) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 180 (204.231) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI (204.202) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI (204.202) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI 4-matic (204.284) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 250 CDI (204.203) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 250 CDI 4-matic (204.282) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 320 CDI (204.222) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 320 CDI 4-matic (204.289) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI (204.225) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI 4-matic (204.292) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI (204.223) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (C204) C 180 (204.331) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (C204) C 220 CDI (204.302) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (C204) C 250 CDI (204.303) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 250 CDI / BlueTEC / d (218.303, 218.304) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 250 BlueTEC / d 4-matic (218.397) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 BlueTEC / d (218.326) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 BlueTEC / d 4-matic (218.394) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 BlueTEC / d (218.326) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 d 4-matic (218.394) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 CDI / d (218.323) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 CDI / d 4-matic (218.393) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 220 BlueTEC / d (218.901) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 250 CDI / BlueTEC / d (218.903, 218.904) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 250 BlueTEC / d 4-matic (218.997) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 BlueTEC / d 4-matic (218.994) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 BlueTEC / d (218.926) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 d 4-matic (218.994) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 CDI / d (218.923) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 CDI / d 4-matic (218.993) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 (212.034) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 (212.036) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 220 CDI |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 220 CDI / BlueTEC (212.001, 212.002) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 220 BlueTEC 4-matic (212.011) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 CDI / BlueTEC (212.003, 212.004) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.082, 212.097) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 300 Hybrid / BlueTEC Hybrid (212.098) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 300 CDI (212.020) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 300 CDI / BlueTEC (212.020, 212.021, 212.027) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 BlueTEC (212.024) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 CDI (212.025) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 CDI 4-matic (212.089) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 BlueTEC (212.026) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.094) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 CDI (212.023) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 BlueTEC (212.026) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.094) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 CDI 4-matic (212.093) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 200 (207.334) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 250 (207.336) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 220 CDI (207.302) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 220 CDI / d (207.302, 207.301) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 250 CDI / BlueTEC / d (207.303, 207.304) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 350 CDI (207.322) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 350 BlueTEC (207.326) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 350 CDI (207.323) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 200 (207.434) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 250 (207.436) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 220 CDI / BlueTEC / d (207.402, 207.401) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 250 CDI / BlueTEC / d (207.403, 207.404) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 350 CDI (207.422) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 350 BlueTEC (207.426) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 350 BlueTEC/ d (207.426) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 350 CDI (207.423) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 200 (212.234) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 (212.236) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 220 CDI / BlueTEC (212.202, 212.201) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 220 BlueTEC 4-matic (212.211) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 CDI / BlueTEC (212.203, 212.204) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.282, 212.297) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 300 CDI (212.220) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 300 Hybrid / BlueTEC Hybrid (212.298) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 BlueTEC (212.224) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 CDI (212.225) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 CDI 4-matic (212.289) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 BlueTEC (212.226) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.294) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 BlueTEC (212.226) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.294) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 CDI (212.223) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 CDI 4-matic (212.293) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 200 (204.934) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 250 (204.936) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 250 4-matic (204.937) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 200 CDI (204.901) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 220 CDI (204.902) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 220 CDI 4-matic (204.984, 204.997) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 250 CDI 4-matic (204.982, 204.904) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 320 CDI 4-matic (204.983) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 CDI 4-matic (204.992) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 CDI 4-matic (204.992) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 CDI 4-matic (204.993) |
| MERCEDES-BENZ SLK (R172) 250 CDI / d (172.403) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 96534 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Довжина ядра радіатора | 625 мм |
| Ширина ядра радіатора | 143 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 96534 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 712,30 ₴








