Конденсер кондиціонера MITSUBISHI PAJERO (06-) 3.0I-3.2 DID-3.8I/ M/A /AC+(09/06-) OE 7812A156 (940166)
- В наявності
- Код: NI 940166
6 348 ₴
5 713,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера MITSUBISHI PAJERO (06-) 3.0I-3.2 DID-3.8I/ M/A /AC+(09/06-) OE 7812A156 (940166)

NI 940166

940166
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 10,2 мм |
| O впускного отвору | 15,5 мм |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 660 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 492 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MITSUBISHI | 7812A156 |

| Марка / Модель |
| MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.0 4WD (V83W, V93W) |
| MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 (V87W, V97W) |
| MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D (V88W, V98W) |
| MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D (V88W, V98W) |
| MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W) |
| MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W) |
| MITSUBISHI PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 3.2 DI-D 4WD (V88W, V98W) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 940166 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 940166 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 713,20 ₴









