



Стартер СТАРТЕР 116777 | CN (116777)
- В наявності
- Код: CG 116777
6 406 ₴
5 765,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР 116777 | CN (116777)

CG 116777

116777
(CARGO)
| Характеристика | Свойство |
| O фланця | 95,0 мм |
| Базове положення малої шестірні | 20,50 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 1,4 кВт |

| Виробник | Оригінальний номер |
| ISEKI | 62811000021 |
| ISEKI | 62811000022 |
| ISEKI | 628110000971 |
| ISEKI | 62811000111 |
| ISUZU | 8970489651 |
| ISUZU | 8-97048965-1 |

| Марка / Модель |
| ISUZU CAMPO (KB) 2.2 D 4WD (KBD42, KBD47) |
| ISUZU TROOPER I Відкритий позашляховик (UBS) 2.2 D 4x4 |
| ISUZU TROOPER I Відкритий позашляховик (UBS) 2.2 TD (UBS52) |
| ISUZU TROOPER I (UBS) 2.2 D 4WD |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 116777 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | CG 116777 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 765,40 ₴



