Радіатор охолоджування HONDA ACCORD (08-) 2.4 I 16V (+) (68138)
- В наявності
- Код: NI 68138
6 360 ₴
5 724 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування HONDA ACCORD (08-) 2.4 I 16V (+) (68138)

NI 68138

68138
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 32 мм |
| O впускного отвору | 32 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 400 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з оливним радіатором |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 768 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HONDA | 19010R40A51 |
| HONDA | 19010R40A53 |

| Марка / Модель |
| ACURA RDX 3.5 AWD |
| HONDA ACCORD VIII (CU) 2.0 i (CU1) |
| HONDA ACCORD VIII (CU) 2.4 i (CU2) |
| HONDA ACCORD VIII Універсал (CW) 2.0 i (CW1) |
| HONDA ACCORD VIII Універсал (CW) 2.4 i (CW2) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 68138 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, RDX |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 768 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 68138 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 724 ₴








