



Радіатор охолоджування TOYOTA YARIS / ECHO II (#P90) (05-) 1.3 I 16V|TOYOTA YARIS / ECHO II (#P90) (05-) 1.5 I 16V (646942)
- В наявності
- Код: NI 646942
6 364 ₴
5 727,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування TOYOTA YARIS / ECHO II (#P90) (05-) 1.3 I 16V|TOYOTA YARIS / ECHO II (#P90) (05-) 1.5 I 16V (646942)

NI 646942

646942
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 31,5 мм |
| O впускного отвору | 31,5 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 350 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з оливним радіатором |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 638 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| TOYOTA | 1640021260 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 646942 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 350 мм |
| Ширина ядра радіатора | 638 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 646942 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 727,60 ₴



