Паливний насос в зборі BMW 3 (E91) - 320 D (2004.12 - 2012.12) (7.05656.17.0)
- В наявності
- Код: PG 7.05656.17.0
7 173 ₴
6 455,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паливний насос в зборі BMW 3 (E91) - 320 D (2004.12 - 2012.12) (7.05656.17.0)

PG 7.05656.17.0

7.05656.17.0
(PIERBURG)
| Характеристика | Свойство |
| O | 116 мм |
| Загальна довжина | 205,4 мм |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Сила струму до | 11,5 А |
| Тиск [бар] | 5,3 бар |
| Тиск [фунт-сила на кв. дюйм] | 76,9 фунт-сила на кв. дюйм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 16 11 7 190 946 |
| BMW | 7 190 946 |

| Марка / Модель |
| BMW 1 (E87) 116 d |
| BMW 1 (E87) 118 d |
| BMW 1 (E87) 118 d |
| BMW 1 (E87) 120 d |
| BMW 1 (E87) 120 d |
| BMW 1 (E87) 123 d |
| BMW 1 (E81) 116 d |
| BMW 1 (E81) 118 d |
| BMW 1 (E81) 120 d |
| BMW 1 (E81) 120 d |
| BMW 1 (E81) 120 d |
| BMW 1 (E81) 123 d |
| BMW 1 Купе (E82) 118 d |
| BMW 1 Купе (E82) 118 d |
| BMW 1 Купе (E82) 120 d |
| BMW 1 Купе (E82) 120 d |
| BMW 1 Купе (E82) 123 d |
| BMW 1 Кабріолет (E88) 118 d |
| BMW 1 Кабріолет (E88) 120 d |
| BMW 1 Кабріолет (E88) 120 d |
| BMW 1 Кабріолет (E88) 123 d |
| BMW 3 (E90) 316 d |
| BMW 3 (E90) 318 d |
| BMW 3 (E90) 318 d |
| BMW 3 (E90) 320 d |
| BMW 3 (E90) 320 d xDrive |
| BMW 3 (E90) 320 d |
| BMW 3 (E90) 320 d xDrive |
| BMW 3 (E90) 320 d |
| BMW 3 (E90) 320 d xDrive |
| BMW 3 (E90) 325 d |
| BMW 3 (E90) 325 d |
| BMW 3 (E90) 330 d |
| BMW 3 (E90) 330 xd |
| BMW 3 (E90) 330 d |
| BMW 3 (E90) 330 d xDrive |
| BMW 3 (E90) 335 d |
| BMW 3 Touring (E91) 316 d |
| BMW 3 Touring (E91) 318 d |
| BMW 3 Touring (E91) 318 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 325 d |
| BMW 3 Touring (E91) 325 d |
| BMW 3 Touring (E91) 330 d |
| BMW 3 Touring (E91) 330 xd |
| BMW 3 Touring (E91) 330 d |
| BMW 3 Touring (E91) 330 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 335 d |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d xDrive |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d xDrive |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d xDrive |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d xDrive |
| BMW 3 Купе (E92) 325 d |
| BMW 3 Купе (E92) 325 d |
| BMW 3 Купе (E92) 330 d |
| BMW 3 Купе (E92) 330 xd |
| BMW 3 Купе (E92) 330 d |
| BMW 3 Купе (E92) 330 xd |
| BMW 3 Купе (E92) 330 d xDrive |
| BMW 3 Купе (E92) 335 d |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 320 d |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 320 d |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 320 d |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 320 d |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 325 d |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 330 d |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 330 d |
| BMW X1 (E84) sDrive 16 d |
| BMW X1 (E84) sDrive 18 d |
| BMW X1 (E84) xDrive 18 d |
| BMW X1 (E84) sDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) sDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) xDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) sDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) xDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) xDrive 23 d |
| BMW X1 (E84) xDrive 25 d |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pierburg |
| Код запчастини | 7.05656.17.0 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Режим роботи | Електричний |
| Тиск палива | 5.3 бар |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PG 7.05656.17.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 455,70 ₴



