


Стартер СТАРТЕР 112374 | +LINE | YANMAR 2.0 KW | CN (980508152080)
- В наявності
- Код: PSH 980.508.152.080
6 425 ₴
5 782,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР 112374 | +LINE | YANMAR 2.0 KW | CN (980508152080)

PSH 980.508.152.080

980508152080
(PSH)
| Характеристика | Свойство |
| O фланця | 95,0 мм |
| Базове положення малої шестірні | 20,0 мм |
| Затискач | B+ (M8) |
| Кільк. зубц. | 15 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Кут кріплення | +15 ° |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2,2 кВт |
| Якість | +Line Original |

| Виробник | Оригінальний номер |
| DOOSAN | 22255558 |
| HITACHI | 2506946 |
| HITACHI | S13124 |
| HITACHI | S13132 |
| HITACHI | S1324 |
| HITACHI | S13294 |
| HITACHI | S13294A |
| HITACHI | S13332 |
| HITACHI | S1394 |
| HITACHI | S1394A |
| JOHN DEERE | AM878189 |
| JOHN DEERE | CH12096 |
| JOHN DEERE | CH19285 |
| JOHN DEERE | TY6649 |
| JOHN DEERE | TY6674 |
| JOHN DEERE | TY6716 |
| NEW HOLLAND | VV12913677011 |
| TOYOTA | 281004216071 |
| VOLVO | 11713770 |
| YANMAR | 12125677010 |
| YANMAR | 12140077010 |
| YANMAR | 12142077010 |
| YANMAR | 12142077011 |
| YANMAR | 12913077010 |
| YANMAR | 12913677010 |
| YANMAR | 12913677011 |
| YANMAR | 12913777012 |
| YANMAR | 12940077010 |
| YANMAR | 12940077011 |
| YANMAR | 12940077012 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PSH |
| Код запчастини | 9,80508E+11 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PSH 980.508.152.080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 782,50 ₴



