Радіатор охолоджування RENAULT TRAFIC 14-. OPEL VIVARO 14- (MT) (1740-0091)
- В наявності
- Код: PR 1740-0091
6 440 ₴
5 796 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування RENAULT TRAFIC 14-. OPEL VIVARO 14- (MT) (1740-0091)

PR 1740-0091

1740-0091
(PROFIT)
| Характеристика | Свойство |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 748 мм |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 468 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 4422503 |
| NISSAN | 6000618060 |
| NISSAN | 93868887 |
| NISSAN | K4422503 |
| RENAULT | 214103569R |

| Марка / Модель |
| FIAT TALENTO Фургон (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Фургон (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Фургон (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Автобус (296_) 1.6 D |
| NISSAN NV300 Фургон (X82) 1.6 dci 95 |
| NISSAN NV300 Фургон (X82) 1.6 dci 120 |
| NISSAN NV300 Фургон (X82) 1.6 dci 125 |
| NISSAN NV300 Фургон (X82) 1.6 dci 145 |
| NISSAN NV300 Kombi (X82) 1.6 dci 95 |
| NISSAN NV300 Kombi (X82) 1.6 dCi 125 |
| NISSAN NV300 Kombi (X82) 1.6 dCi 145 |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Платформа/шасі (X82) 1.6 CDTI (03) |
| OPEL VIVARO B Платформа/шасі (X82) 1.6 CDTI (03) |
| OPEL VIVARO B Платформа/шасі (X82) 1.6 CDTI (03) |
| OPEL VIVARO B Автобус (X82) 1.6 CDTI (06) |
| OPEL VIVARO B Автобус (X82) 1.6 CDTI (06) |
| OPEL VIVARO B Автобус (X82) 1.6 CDTI (06) |
| OPEL VIVARO B Автобус (X82) 1.6 CDTI (06) |
| OPEL VIVARO B Автобус (X82) 1.6 CDTI (06) |
| RENAULT TRAFIC III Фургон (FG_) 1.6 dCi 90 (FGME) |
| RENAULT TRAFIC III Фургон (FG_) 1.6 dCi 95 (FGMJ, FGMR) |
| RENAULT TRAFIC III Фургон (FG_) 1.6 dCi 115 (FGMD) |
| RENAULT TRAFIC III Фургон (FG_) 1.6 dCi 120 (FGMB, FGMC) |
| RENAULT TRAFIC III Фургон (FG_) 1.6 dCi 120 (FGMK) |
| RENAULT TRAFIC III Фургон (FG_) 1.6 dCi 125 (FGMH) |
| RENAULT TRAFIC III Фургон (FG_) 1.6 dCi 140 (FGMA, FGMC) |
| RENAULT TRAFIC III Фургон (FG_) 1.6 dCi 145 (FGMG) |
| RENAULT TRAFIC III Платформа/шасі (EG_) 1.6 dCi 125 (EGMH) |
| RENAULT TRAFIC III Платформа/шасі (EG_) 1.6 dCi 145 (EGMG) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 1.6 dCi 90 (JGME) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 1.6 dCi 95 (JGMR, JGMJ) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 1.6 dCi 115 (JGMD) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 1.6 dCi 120 (JGMB) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 1.6 dCi 120 (JGMS) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 1.6 dCi 125 (JGMH) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 1.6 dCi 140 (JGMA) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 1.6 dCi 145 (JGMG) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 2.0 dCi 120 (JGMN) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 2.0 dCi 145 (JGML) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 2.0 dCi 170 (JGMM, JGMV) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 1740-0091 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 748 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PR 1740-0091 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 796 ₴



