


Помпа водяна VW PASSAT B8 VARIANT (3G5, CB5) 1.4 GTE HYBRID 06.2015- (0 392 024 00V)
- В наявності
- Код: BO 039202400V
6 305 ₴
5 674,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Помпа водяна VW PASSAT B8 VARIANT (3G5, CB5) 1.4 GTE HYBRID 06.2015- (0 392 024 00V)

BO 039202400V

0 392 024 00V
(BOSCH)
| Характеристика | Свойство |
| Напруга | 12 В |
| Об’єм подачі | 950 л/год |
| Тиск [бар] | 0,5 бар |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 04L 965 567 B |
| CUPRA | 04L 965 567 B |
| SEAT | 04L 965 567 B |
| SKODA | 04L 965 567 B |
| VW | 04L 965 567 B |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI e-tron |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) 1.4 e-Hybrid |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) 1.4 e-Hybrid VZ |
| SKODA OCTAVIA IV (NX3, NN3, PV3) 1.4 TSI RS iV |
| VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 1.4 GTE Hybrid |
| VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 1.4 GTE Hybrid |
| VW TIGUAN (AD1, AX1) 1.4 eHybrid |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 392 024 00V |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Formentor, A3, Octavia, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | BO 039202400V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 674,50 ₴



