Конденсер кондиціонера TOYOTA AVENSIS 03- (35596)
- В наявності
- Код: NF 35596
6 431 ₴
5 787,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера TOYOTA AVENSIS 03- (35596)

NF 35596

35596
(NRF)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,5 мм |
| O впускного отвору | 15,5 мм |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 590 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина решітки | 369 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| TOYOTA | 8845005130 |
| TOYOTA | 8845005140 |
| TOYOTA | 884500F120 |

| Марка / Модель |
| TOYOTA AVENSIS Ліфтбек (_T25_) 2.0 D-4D (CDT250_, CDT250R) |
| TOYOTA AVENSIS (_T25_) 2.0 D-4D (CDT250_, CDT250R) |
| TOYOTA AVENSIS Універсал (_T25_) 2.0 D-4D (CDT250_, CDT250R) |
| TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.0 D-4D (CUR10_, CUR10R) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 35596 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NF 35596 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 787,90 ₴









