Конденсер кондиціонера JEEP COMPASS (MP) (16-) 1.4 MULTIAR (941203)
- В наявності
- Код: NI 941203
6 385 ₴
5 746,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера JEEP COMPASS (MP) (16-) 1.4 MULTIAR (941203)

NI 941203

941203
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 10,2 мм |
| O впускного отвору | 15,5 мм |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 679 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 350 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| JEEP | 00K68273402AA |
| JEEP | 00K68273402AB |
| JEEP | 00K68360244AA |
| JEEP | 68273402AA |
| JEEP | 68273402AB |
| JEEP | 68360244AA |
| JEEP | K68273402AA |
| JEEP | K68273402AB |
| JEEP | K68360244AA |

| Марка / Модель |
| JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.4 MultiAir |
| JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.4 MultiAir 4x4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 941203 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Compass |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 941203 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 746,50 ₴









