



Стартер СТАРТЕР S3147(VALEO) | LINE | HYUNDAI 2.2 KW | KR (150.566.102.120)
- В наявності
- Код: PSH 150.566.102.120
6 447 ₴
5 802,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР S3147(VALEO) | LINE | HYUNDAI 2.2 KW | KR (150.566.102.120)

PSH 150.566.102.120

150.566.102.120
(PSH)
| Характеристика | Свойство |
| O фланця | 78,8 мм |
| Базове положення малої шестірні | 19,5 мм |
| Затискач | B+ (M8) |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2,2 кВт |
| Якість | +Line Original |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HYUNDAI | 361004A020 |
| HYUNDAI | 361004A025 |

| Марка / Модель |
| HYUNDAI H-1 Travel (TQ) 2.5 CRDi |
| HYUNDAI H-1 Travel (TQ) 2.5 CRDi |
| HYUNDAI H-1 Travel (TQ) 2.5 CRDI |
| HYUNDAI H-1 Travel (TQ) 2.5 CRDi |
| HYUNDAI H-1 Travel (TQ) 2.5 CRDi |
| HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi |
| HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi |
| HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi |
| HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi |
| HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PSH |
| Код запчастини | 150.566.102.120 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PSH 150.566.102.120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 802,30 ₴



