Паливний насос в зборі AUDI A4 B6 (8E2) - 2.0 (2000.11 - 2005.12) (7.03794.23.0)
- В наявності
- Код: PG 7.03794.23.0
6 447 ₴
5 802,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паливний насос в зборі AUDI A4 B6 (8E2) - 2.0 (2000.11 - 2005.12) (7.03794.23.0)

PG 7.03794.23.0

7.03794.23.0
(PIERBURG)
| Характеристика | Свойство |
| O | 124 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з датчиком бака |
| Загальна довжина | 292 мм |
| Кількість роз’ємів | 3 |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Тиск [бар] | 3 бар |
| Тиск [фунт-сила на кв. дюйм] | 43,5 фунт-сила на кв. дюйм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 8E0 919 051 AF |
| AUDI | 8E0 919 051 AG |
| AUDI | 8E0 919 051 BA |
| AUDI | 8E0 919 051 BB |
| AUDI | 8E0 919 051 BF |
| AUDI | 8E0 919 051 BJ |
| AUDI | 8E0 919 051 C |
| AUDI | 8E0 919 051 CJ |
| AUDI | 8E0 919 051 L |
| AUDI | 8E0 919 051 P |
| SEAT | 8E0 919 051 CJ |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B6 (8E2) 1.6 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T |
| AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T |
| AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T |
| AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 FSI |
| AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.6 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 FSI |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 1.8 T |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 2.0 |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 2.4 |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 2.4 |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 3.0 |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 3.0 |
| AUDI A4 B7 (8EC) 1.6 |
| AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T |
| AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.6 |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 |
| SEAT EXEO (3R2) 1.6 |
| SEAT EXEO (3R2) 1.8 T |
| SEAT EXEO ST (3R5) 1.6 |
| SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 T |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pierburg |
| Код запчастини | 7.03794.23.0 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Режим роботи | Електричний |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Тиск палива | 3 бар |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PG 7.03794.23.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 802,30 ₴



