


Стартер СТАРТЕР 112213 | +LINE | HONDA 1.4 KW | CN (120524092050)
- В наявності
- Код: PSH 120.524.092.050
6 448 ₴
5 803,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР 112213 | +LINE | HONDA 1.4 KW | CN (120524092050)

PSH 120.524.092.050

120524092050
(PSH)
| Характеристика | Свойство |
| O фланця | 74,4 мм |
| Базове положення малої шестірні | 39,0 мм |
| Затискач | B+ (M8) |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Кут кріплення | -40 ° |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 1,4 кВт |
| Якість | +Line Original |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HONDA | 06312PAA506RM |
| HONDA | 31200P0A003 |
| HONDA | 31200P0A0031 |
| HONDA | 31200P0A003RM |
| HONDA | 31200PT0E00 |
| HONDA | 31200PT1T03 |
| HONDA | 31200PTO003 |
| HONDA | 31200PTO903 |
| HONDA | DXK14 |
| HONDA | DXKI4 |

| Марка / Модель |
| HONDA PRELUDE V (BB_) 2.2 16V (BB6, BB8) |
| HONDA PRELUDE V (BB_) 2.2 16V (BB6, BB8) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PSH |
| Код запчастини | 1,20524E+11 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PSH 120.524.092.050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 803,20 ₴



