Дросельна заслонка з електроприводом OPEL ASTRA G (T98) - 1.4 (F69) (1998.03 - 2009.12) (955094)
- В наявності
- Код: NI 955094
6 398 ₴
5 758,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дросельна заслонка з електроприводом OPEL ASTRA G (T98) - 1.4 (F69) (1998.03 - 2009.12) (955094)

NI 955094

955094
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 40 мм |
| O впускного отвору | 54 мм |
| Висота | 133 мм |
| Довжина | 133 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ НЕ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з перепускним клапаном низького тиску |
| Кількість штирових контактів | 6 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | овальн. |
| Ширина | 75 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| OPEL | 24420536 |
| OPEL | 5825242 |
| OPEL | 93181025 |
| VAUXHALL | 93181025 |

| Марка / Модель |
| OPEL AGILA A (H00) 1.0 (F68) |
| OPEL AGILA A (H00) 1.2 16V Twinport (F68) |
| OPEL ASTRA G Ліфтбек (T98) 1.4 (F69) |
| OPEL ASTRA G Хетчбек (T98) 1.4 (F08, F48) |
| OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) |
| OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) |
| OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) |
| OPEL ASTRA H Універсал (A04) 1.4 (L35) |
| OPEL ASTRA H Універсал (A04) 1.4 (L35) |
| OPEL ASTRA H Універсал (A04) 1.4 LPG (L35) |
| OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) |
| OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) |
| OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.4 (F35) |
| OPEL COMBO Tour 1.4 |
| OPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68) |
| OPEL CORSA C (X01) 1.2 Twinport (F08, F68) |
| OPEL CORSA C (X01) 1.4 Twinport (F08, F68) |
| OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68) |
| OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) |
| OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) |
| OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) |
| OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) |
| OPEL MERIVA A Мінівен (X03) 1.4 16V Twinport (E75) |
| OPEL MERIVA A Мінівен (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75) |
| OPEL TIGRA TwinTop (X04) 1.4 (R97) |
| OPEL COMBO Фургон/мінівен 1.4 16V |
| OPEL CORSA C Фургон/хетчбек (X01) 1.2 (F08, W5L) |
| OPEL CORSA D Фургон/хетчбек (S07) 1.0 (L08) |
| OPEL CORSA D Фургон/хетчбек (S07) 1.2 (L08) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 955094 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Tigra, Corsa, Combo, Meriva, Agila |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Режим роботи | Електричний |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Кількість контактів | 6 |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 955094 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 758,20 ₴








