Радіатор охолоджування HYUNDAI IX35 (LM) (09-) 2.0 GDI|HYUNDAI IX35 (LM) (09-) 2.0 I 16V|HYUNDAI IX35 (LM) (09-) 2.4 I 16V|KIA
- В наявності
- Код: NI 67466
6 298 ₴
5 668,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування HYUNDAI IX35 (LM) (09-) 2.0 GDI|HYUNDAI IX35 (LM) (09-) 2.0 I 16V|HYUNDAI IX35 (LM) (09-) 2.4 I 16V|KIA SPORTAGE III (SL) (09-) 1.6 GDI|KIA (67466)

NI 67466

67466
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 35 мм |
| O впускного отвору | 35 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 635 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з оливним радіатором |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 468 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HYUNDAI | 253102Y510 |
| HYUNDAI | 253102Y520 |
| KIA | 253102Y510 |
| KIA | 253102Y520 |

| Марка / Модель |
| HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.6 |
| HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 |
| HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD |
| HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 |
| HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi |
| HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 4WD |
| HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 |
| HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD |
| HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 |
| HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 AWD |
| HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD |
| KIA SPORTAGE III (SL) 1.6 GDI |
| KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT |
| KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD |
| KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT |
| KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD |
| KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI |
| KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI AWD |
| KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT |
| KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 67466 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 67466 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 668,20 ₴








