


Стартер СТАРТЕР 115768 | +LINE | OPEL 2.2 KW | CN (130563113010)
- В наявності
- Код: PSH 130.563.113.010
6 459 ₴
5 813,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР 115768 | +LINE | OPEL 2.2 KW | CN (130563113010)

PSH 130.563.113.010

130563113010
(PSH)
| Характеристика | Свойство |
| O фланця | 82,0 мм |
| Базове положення малої шестірні | 4,5 мм |
| Затискач | B+ (M8) |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Кут кріплення | +45 ° |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2,2 кВт |
| Якість | +Line Original |

| Виробник | Оригінальний номер |
| OPEL | 1202216 |
| OPEL | 1202398 |
| OPEL | 55572065 |
| OPEL | 95518996 |

| Марка / Модель |
| CHEVROLET MALIBU (V300) 2.0 D |
| OPEL ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68) |
| OPEL ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68) |
| OPEL ASTRA J (P10) 2.0 BiTurbo CDTI (68) |
| OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) |
| OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) |
| OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 BiTurbo CDTI (35) |
| OPEL ASTRA J GTC 2.0 CDTI (08) |
| OPEL ASTRA J GTC 2.0 BiTurbo CDTI (08) |
| OPEL CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) |
| OPEL CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) |
| OPEL INSIGNIA A Ліфтбек (G09) 2.0 CDTI (69) |
| OPEL INSIGNIA A Ліфтбек (G09) 2.0 CDTI (69) |
| OPEL INSIGNIA A Ліфтбек (G09) 2.0 CDTI (69) |
| OPEL INSIGNIA A Ліфтбек (G09) 2.0 CDTI (69) |
| OPEL INSIGNIA A Ліфтбек (G09) 2.0 CDTI (69) |
| OPEL INSIGNIA A Ліфтбек (G09) 2.0 CDTI 4x4 (69) |
| OPEL INSIGNIA A Ліфтбек (G09) 2.0 CDTI (69) |
| OPEL INSIGNIA A Ліфтбек (G09) 2.0 CDTI 4x4 (69) |
| OPEL INSIGNIA A Ліфтбек (G09) 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (69) |
| OPEL INSIGNIA A Ліфтбек (G09) 2.0 Biturbo CDTI (69) |
| OPEL INSIGNIA A Ліфтбек (G09) 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (69) |
| OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) |
| OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) |
| OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) |
| OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) |
| OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) |
| OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI 4x4 (68) |
| OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) |
| OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI 4x4 (68) |
| OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 Biturbo CDTI (68) |
| OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (68) |
| OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 Biturbo CDTI (68) |
| OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (68) |
| OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 2.0 CDTi (47) |
| OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) |
| OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) |
| OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) |
| OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) |
| OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) |
| OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI 4x4 (35) |
| OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) |
| OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI 4x4 (35) |
| OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 Biturbo CDTI (35) |
| OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (35) |
| OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 Biturbo CDTI (35) |
| OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (35) |
| OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) |
| OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) |
| OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) |
| OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 BiTurbo CDTI (75) |
| OPEL ZAFIRA TOURER C VAN (P12) 2.0 CDTi (75) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PSH |
| Код запчастини | 1,30563E+11 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PSH 130.563.113.010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 813,10 ₴



