


Генератор ГЕНЕРАТОР 112734 CN | MI IR/IF (13243N)
- В наявності
- Код: WAI 13243N
6 464 ₴
5 817,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Генератор ГЕНЕРАТОР 112734 CN | MI IR/IF (13243N)

WAI 13243N

13243N
(WAI)
| Характеристика | Свойство |
| Вага | 6,24 кг |
| Висота | 16,99 см |
| для виробника | Bosch |
| Довжина | 23,5 см |
| Кількість ребер | 6 |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряджання генератора | 80 А |
| Ширина | 18,49 см |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |

| Виробник | Оригінальний номер |
| DAF | 1516562R |
| MERCEDES-BENZ | 007 154 05 02 |
| MERCEDES-BENZ | 007 154 67 02 |
| MERCEDES-BENZ | 007 154 68 02 |
| MERCEDES-BENZ | 007 154 68 02 80 |
| MERCEDES-BENZ | 0071540502 |
| MERCEDES-BENZ | 0071546702 |
| MERCEDES-BENZ | 0071546802 |
| MERCEDES-BENZ | 007154680280 |
| MERCEDES-BENZ | 008 154 29 02 |
| MERCEDES-BENZ | 008 154 30 02 |
| MERCEDES-BENZ | 008 154 48 02 |
| MERCEDES-BENZ | 008 154 49 02 |
| MERCEDES-BENZ | 008 154 80 02 |
| MERCEDES-BENZ | 0081542902 |
| MERCEDES-BENZ | 0081543002 |
| MERCEDES-BENZ | 0081544802 |
| MERCEDES-BENZ | 0081544902 |
| MERCEDES-BENZ | 0081547602 |
| MERCEDES-BENZ | 71546702 |
| MERCEDES-BENZ | A 007 154 05 02 |
| MERCEDES-BENZ | A 007 154 67 02 |
| MERCEDES-BENZ | A 007 154 68 02 |
| MERCEDES-BENZ | A 007 154 68 02 80 |
| MERCEDES-BENZ | A 008 154 29 02 |
| MERCEDES-BENZ | A 008 154 30 02 |
| MERCEDES-BENZ | A 008 154 48 02 |
| MERCEDES-BENZ | A 008 154 49 02 |
| MERCEDES-BENZ | A 008 154 80 02 |
| MERCEDES-BENZ | A0071540502 |
| MERCEDES-BENZ | A0071546702 |
| MERCEDES-BENZ | A0071546802 |
| MERCEDES-BENZ | A007154680280 |
| MERCEDES-BENZ | A0081542902 |
| MERCEDES-BENZ | A0081543002 |
| MERCEDES-BENZ | A0081544802 |
| MERCEDES-BENZ | A0081544902 |
| MERCEDES-BENZ | A0081547602 |
| MERCEDES-BENZ | A0081548002 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023) |
| MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023) |
| MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 |
| MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 Turbo-D (124.133) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 300 T Turbo-D (124.193) |
| MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 230 TD (638.274) |
| MERCEDES-BENZ VITO Автобус (W638) 108 D 2.3 (638.164) |
| MERCEDES-BENZ VITO Автобус (W638) 110 TD 2.3 (638.174) |
| MERCEDES-BENZ VITO Фургон (W638) 108 D 2.3 (638.064, 638.068) |
| MERCEDES-BENZ VITO Фургон (W638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAI |
| Код запчастини | 13243N |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | WAI 13243N |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 817,60 ₴



