



Радіатор охолоджування KIA SORENTO 2.5 D 06- (66682)
- В наявності
- Код: NI 66682
6 417 ₴
5 775,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування KIA SORENTO 2.5 D 06- (66682)

NI 66682

66682
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 36 мм |
| O впускного отвору | 36 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 470 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з оливним радіатором |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із запірною кришкою |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 638 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| KIA | 253103E730 |
| KIA | 253103E740 |
| KIA | S253103E730 |
| KIA | S253103E740 |

| Марка / Модель |
| KIA SORENTO I (JC) 2.5 CRDi 4WD |
| KIA SORENTO I (JC) 2.5 CRDi |
| KIA SORENTO I (JC) 2.5 CRDi |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 66682 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 470 мм |
| Ширина ядра радіатора | 638 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 66682 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 775,30 ₴



