



Стартер СТАРТЕР JS1302 | +LINE | TOYOTA 1.2 KW | CN (190557132050)
- В наявності
- Код: PSH 190.557.132.050
6 475 ₴
5 827,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР JS1302 | +LINE | TOYOTA 1.2 KW | CN (190557132050)

PSH 190.557.132.050

190557132050
(PSH)
| Характеристика | Свойство |
| O фланця | 54,9 мм |
| Базове положення малої шестірні | 66,0 мм |
| Затискач | B+ (M8) |
| Кільк. зубц. | 13 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Кут кріплення | +125 ° |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Потужність стартера | 1,2 кВт |
| Якість | +Line Original |

| Виробник | Оригінальний номер |
| TOYOTA | 2810028010 |
| TOYOTA | 2810028020 |
| TOYOTA | 2810074270 |
| TOYOTA | 281007427084 |
| TOYOTA | 281007430 |
| TOYOTA | 2810074300 |

| Марка / Модель |
| TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 VVT-i (AZT220_, AZT220R) |
| TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 VVT-i (AZT220_, AZT220R) |
| TOYOTA AVENSIS Універсал (_T22_) 2.0 VVT-i (AZT220_, AZT220R) |
| TOYOTA AVENSIS VERSO (_M2_) 2.0 VVT-i (ACM20_, ACM20R) |
| TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.0 4WD (ACA21, ACA20) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PSH |
| Код запчастини | 1,90557E+11 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PSH 190.557.132.050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 827,50 ₴



