


Стартер СТАРТЕР 116255 | +LINE | HYUNDAI 1.9 KW | CN (150579132050)
- В наявності
- Код: PSH 150.579.132.050
6 478 ₴
5 830,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР 116255 | +LINE | HYUNDAI 1.9 KW | CN (150579132050)

PSH 150.579.132.050

150579132050
(PSH)
| Характеристика | Свойство |
| O фланця | 77,0 мм |
| Базове положення малої шестірні | 17,0 мм |
| Затискач | B+ (M8) |
| Кільк. зубц. | 13 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Кут кріплення | +25 ° |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 1,9 кВт |
| Якість | +Line Original |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HYUNDAI | 361002A550 |

| Марка / Модель |
| HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.7 CRDi |
| HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.7 CRDi |
| HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.7 CRDi |
| KIA CARENS IV 1.7 CRDi |
| KIA CARENS IV 1.7 CRDi |
| KIA OPTIMA (FSGDS6B) 1.7 CRDi |
| KIA SPORTAGE III (SL) 1.7 CRDi |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PSH |
| Код запчастини | 1,50579E+11 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PSH 150.579.132.050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 830,20 ₴



