


Стартер СТАРТЕР 110933 | +LINE | MITSUBISHI 1.6 KW | CN (900501152130)
- В наявності
- Код: PSH 900.501.152.130
5 586 ₴
5 027,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР 110933 | +LINE | MITSUBISHI 1.6 KW | CN (900501152130)

PSH 900.501.152.130

900501152130
(PSH)
| Характеристика | Свойство |
| O фланця | 76,8 мм |
| Базове положення малої шестірні | 29,0 мм |
| Затискач | B+ (M8) |
| Кільк. зубц. | 15 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Кут кріплення | +150 ° |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 1,6 кВт |
| Якість | +Line Original |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CASE IH | 1273112C91 |
| ISEKI | 565004094100 |
| MITSUBISHI | 31B6600600 |
| MITSUBISHI | 31B6600601 |
| MITSUBISHI | M001T40172 |
| MITSUBISHI | M001T40175 |
| MITSUBISHI | M002T50371 |
| MITSUBISHI | M002T50381 |
| MITSUBISHI | M002T50391 |
| MITSUBISHI | M002T57729 |
| MITSUBISHI | M003T50371 |
| MITSUBISHI | M003T68381 |
| MITSUBISHI | M1T40172 |
| MITSUBISHI | M1T40175 |
| MITSUBISHI | M2T50371 |
| MITSUBISHI | M2T50381 |
| MITSUBISHI | M2T50391 |
| MITSUBISHI | M2T57729 |
| MITSUBISHI | M3T50371 |
| MITSUBISHI | M3T68381 |
| MITSUBISHI | MM409410 |
| MITSUBISHI | MM40941001 |
| MITSUBISHI | MM409414 |
| SCHAEFF | 5527656801 |
| SCHAEFF | 5999999234 |
| WEIDEMANN | 5166001132 |
| WEIDEMANN | 5166001133 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PSH |
| Код запчастини | 9,00501E+11 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PSH 900.501.152.130 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 027,40 ₴



