
Помпа масляна VW-AUDI (33106929)
- В наявності
- Код: SW 33106929
6 478 ₴
5 830,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Помпа масляна VW-AUDI (33106929)

SW 33106929

33106929
(SWAG)
| Характеристика | Свойство |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | |
| Розмір внутрішньої нарізі | M6 x 1 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 03G 115 105 A |
| AUDI | 3G 115 105 A |
| VW | 03G 115 105 A |
| VW | 3G 115 105 A |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 16V |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 33106929 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SW 33106929 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 830,20 ₴



